Jsme registrovaným týmem Ústeckého kraje

Informace o nás

Běhat po lese a střílet po sobě plastovými projektily může člověk v podstatě v čemkoliv a je jen na něm, do jaké míry bude chráněn. Jedním z nejdůležitějších pravidel pro hru airsoftu je však ochrana zraku. Bez brýlí či obličejové masky totiž nehraje ani ten největší borec.

My, Airsoft Team Ghillies, jsme speciální průzkumná a zásahová jednotka AČR, z čehož vyplývá i naše výbava a několik podmínek pro vstup do našeho týmu. 

Oblékáme se striktně do uniforem AČR vz. 95. Veškeré doplňky jsou vhodné ve stejném barevném provedení nebo alespoň podobném. Každý hráč (i nečlen) musí mít během hry (i když není přímo na bojišti) nasazené ochranné brýle nebo obličejovou masku, a to do té doby, dokud velitel nerozhodne jinak. Další ochranné prvky jsou již na uvážení každého jednotlivce (ochrana kolen, taktické rukavice, balistická vesta).

 

Zabýváme se průzkumem, taktikou, sniperingem. Naší doménou jsou noční taktické zákroky, hry podle scénářů a podobně.

Historie AIRSOFT TEAMU GHILLIES

Airsoft Team Ghillies jako takový vznikl teprve nedávno, ale jeho kořeny sahají již do roku 2000, kdy se u dvou nynějších členů zrodila myšlenka maskovaného průzkumu. Podnikali výjezdy na improvizované akce a snažili se být neviditelní třeba i v pravé poledne a na místech, kde to bylo prakticky nemožné. Se změnou zaměstnání obou zmiňovaných však tyto akce ustaly, samozřejmě z důvodu časové vytíženosti, nikoliv nezájmu. Roku 2010, což jistě souviselo s velikým boomem u nás, se začal formovat tým, který v podstatě přetrvává dodnes. Důvody byly také mnohem větší dostupnost vybavení, zbraní a hlavně patřičná vyspělost členů. V tuto chvíli je aktivních členů šest, ale věříme, že jejich počet časem vzroste.

Chceš se pokusit vstoupit mezi nás?

Četl-li jsi pozorně naše stránky, jistě ses dozvěděl, že se rozrůstání týmu nebráníme.

Není to však tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Každý nově příchozí člen musí splnit několik podmínek a samozřejmě na sobě pracovat jak fyzicky, tak i duševně.

Jestli si myslíš, že jsi ten pravý, směle nás kontaktuj a po účasti na nějakém z tréninků sám poznáš, zda se pro tým hodíš či nikoliv. V začátku není podmínkou mít vlastní zbraň. Tým je celkem dobře vybaven na to, aby mohl potencionálně nově příchozímu v začátku zbraň zapůjčit. Stejné je to i s oblečením. Ani to není na prvním tréningu podmínkou. Teprve, rozhodneš-li se vstoupit mezi nás, následuje obstarávání patřičného vybavení.

Kontakt

Ghillies

daypa@seznam.cz

Severní Čechy

Vyhledávání

Anketa

Jaká je podle Vás optimální síla pružiny softové zbraně pro běžnou hru?

© 2012 Všechna práva vyhrazena. / All rights reserved. Team Ghillies

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode