Jsme registrovaným týmem Ústeckého kraje

VÍTEJTE U GHILLIES!

Jsme zatím malý tým, který nepojímá airsoft jen jako bezcílné honění se po lese či budovách a bezhlavé střílení po všem, co se hýbe. Naše filosofie je přeci jen hlubší. Snažíme se dostát pravé podstaty airsoftové hry, a to tak, že ve svých členech neustále budujeme týmového ducha, disciplínu a v neposlední řadě také smysl pro fair play, což je, podle našeho názoru, v airsoftu to nejdůležitější.

Budeme rádi, když i třeba Tobě tento způsob odreagování se zaimponuje, a někdy se tak sejdeme na bojišti, buď jako spojenci či nepřátelé!

A co je vlastně Airsoft?

Airsoft je japonská odpověď na americký paintball. Jde o bojovou hru, kde se však nestřílí kuličkami s barvivem uvnitř, ale plastovými projektily o průměru 6 nebo 8mm. Airsoftové zbraně se od paintballových liší zejména svým realistickým zpracováním. Paintball je spíše sportovní záležitost, kdežto airsoft je jakýsi styl života. Kdo chce hrát dobře airsoft, musí být nadmíru férový, protože zásah cítí a hlásí jen on sám, přičemž u paintballu je vzhledem k viditelné barvě po zásahu vše jasné.

Oficiální oznámení

24.02.2013 14:55

Poděkování

Děkuji všem zúčastněným za kvalitní výkon při pochodu ČEŠvý. Co si budeme povídat, nebyla to úplná brnkačka. O přírůstku a úbytku bodů se již můžete přesvědčit na patřičných místech.

Novinky

13.05.2013 12:59

Připravená na sezónu

Masada
09.03.2013 23:17

Zajímavý článek

Zajímavý článek, který se sice zabývá problematikou Paintballu, ale airsoft je přeci jen takovým sousedem. www.pgp.mysteria.cz/300fps.htm
22.02.2013 13:55

Vznik nové rubriky

Na stránky jsem přidal rubriku BAZAR. Pokud chcete někdo něco prodat (členové týmu), kontaktujte mne a já to do sekce umístím.

Kontakt

Ghillies

daypa@seznam.cz

Severní Čechy

Vyhledávání

Anketa

Jaká je podle Vás optimální síla pružiny softové zbraně pro běžnou hru?

© 2012 Všechna práva vyhrazena. / All rights reserved. Team Ghillies

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode